Oživte domov s barevnými rámečky!

Barevné rámečky unica colors z Lightpark Vám dovolí popustit uzdu fantazii. Klasické kombinace červené a modré (odstíny Rojo a Blue) se skvěle hodí například do kuchyně, kterou osvěží a oživí. Populární vintage vzhled dodají světle růžové barevné odstíny Marfil.obývací pokoj.jpg
 
Trendy pastelové barvy pak doporučujeme samozřejmě kombinovat také. Fialkové odstíny (barevný odstín Violeta) vypadají dobře spolu s krémovými (barevný odstín Cream anebo růžovější odstín Marfil), pro méně obvyklou, avšak údernou kombinaci zvolte fialové odstíny v kombinaci s mátovými (například barevný odstín Verde).
 
V ložnicích jsou obecně oblíbené odstíny pravé modré a zlaté barvy. Působí královsky a luxusně. Kombinace barevných odstínů Blue a Amarilo by tak byla perfektní, pokud chcete ložnici zároveň zútulnit. Naopak ostrým odstínům červené se v ložnici doporučujeme spíše vyhnout, neboť spíše povzbuzují energii.
 
Pro romantické duše se bude v ložnici krásně vyjímat barevný odstín Azul, který na první pohled působí jako ranní obloha. Doplnit ji můžete romantickými odstíny růžové (například barevné odstíny Cream, Marfil) anebo jinými pastelovými barvami. Velice povedeně vypadá i v kombinaci se zlatou barvou (barevný odstín Amarilo), který v barevné kombinaci připomíná vycházející slunce.
 
Svou kancelář můžete "vybarvit" v odstínech luxusně působící kombinace černé a zlaté (barevné odstíny Amarilo a například Grafit nebo Bronze). Černou dále luxusně doplní také červená (barevný odstín Rojo). Pro příjemnou atmosféru pak doporučujeme nakombinovat více odstínů pastelových barev.zamilovaný pár.jpg
 
Zkrátka a dobře, s barevnými rámečky si můžete vyhrát přesně podle svého gusta. Podívejte se na barevnou škálu a vyberte si přesně ty barevné odstíny a kombinace, které k Vám promluví. V tomto případě to totiž s barvami rozhodně nepřeženete.

5/5 - (1 vote)