IBC kontejner a kde ho sehnat a k čemu se používá?


Máte dům anebo zahradu? A tak jistě víte, jak moc je těžké se o vše postarat. A jak skončíte, můžete zase pak pokračovat. Protože práce doma anebo na zahradě prostě nikdy nekončí. A vy si připadáte, že jste stále v jednom kole. A že nikdy neuvidíte konec. Někdy se to opravdu tak může jevit. Ale určitě nevěšte hlavu. Protože se dá mnoho věcí v dnešní době dělat s mnoha kamarády. A ty si zakoupíte buď v prodejnách zahradnictví anebo v ochodech pro kutily. A tak na to nikdy nebudete úplně tak sami. A jaké pomůcky budete nejvíc potřebovat? A co takhle super IBC kontejner, který má mnoho využití, které se vám budou na zahradě jistě hodit.

loď s kontejnery

A nejen pro zahradní využití je vhodný. Ale také jsou velmi vhodné do skladu továren anebo firem. Mají totiž spoustu výhod, které se na to hodí a které zaručeně využijete. Například již existují i IBC kontejnery https://www.schoellerallibert.com/cz/produkty/ibc%20kontejnery, které mají v sobě zabudovanou UV ochranu a jsou dodávány na plastové paletě. A jeho cena se příliš neliší od jeho podobných provedení bez patřičné UV ochrany. A ta je okolo třinácti tisíci korunami. A dokonce máte na něj i prodlouženou záruční dobu, která činí 15 let. A běžně je daná záruční doba jen na minimálních pět let. A mají svařovaný rám z ocelových trubek. A samozřejmě jsou schváleny, jak mají být. A jsou vyrobeny z plastu jako všechny standartní kontejnery IBC.

kontejnery

Objem je stanovený na hezkých 1000 l a má hmotnost padesát devět kilogramů. Při zakoupení u firmy Kaiserkraft máte možnost bezplatně do třiceti dnů vrátit a dopravu máte k tomu také zdarma. Jinak se IBC kontejnery vyrábějí zejména přepravu sypkých a kapalných materiálů. Mají z vnějšku svařenou ocelovou trubkovitou mříž, která je kompletně pozinkovaná. A to i zvenku i zevnitř. Je s nimi snadná manipulace a dají se jednoduše stohovat. Takže přístup k nim je perfektní a ušetříte s nimi i spoustu místa. A jsou dodávány vždy na plastové paletě, která je pevná a udrží v pohodě váš kontejner i se zátěží. A můžete vybírat z objemu menších, které jsou nejčastěji 600 litrů a pak z těch větších, kde mají standartně okolo 1000litrů. A pro speciální požadavky jsou kontejnery také vyráběny pro skladování nebezpečných látek anebo kontejnery pro styk s potravinami.