Krása ženského těla aneb v čem mají muži výhodu


Když se chce žena pokochat krásou svého těla, musí se podívat do zrcadla, nebo se vyfotografovat či nechat nafilmovat. Každý objektiv fotoaparátu či kamery má však určité zkreslení, a tak to nebude nikdy pohled zcela věrohodný. Žena na svém těle může velmi dobře obdivovat přímým pohledem pouze periferie – ruce a nohy, ňadra při pohledu shora a část bříška. Muži mají v tomto směru výhodu, prohlédnou si svou partnerku ze všech stran a hlavně si pohled na krásné tělo užijí v reálném čase a při milování. V takovém okamžiku bývá nejkrásnější, protože se žena uvolní a naplno vyjádří své pozitivní emoce rozkoše a blaženosti.

ženské oči

Možná právě proto se muži těší na sex a představují si, jak vnikají do hloubi vagíny, uspokojují partnerku a sami si užívají tohoto vrcholného okamžiku.

Někomu vydrží pevná erekce až téměř do smrti

Potěšení ze sexu trvá mužům až do okamžiku, kdy začne selhávat erekce. Toto se stává zejména v situacích, kdy bývají vystresovaní, a kdy se na nich projevují zdravotní potíže, způsobené nevhodnou stravou. Toto jsou zásadní vlivy, které zároveň bývají důvodem shánění se po Viagře na dobírku a řešení slabé erekce nějakým vhodným přípravkem.

ženské nohy

Toto je ale obvyklý problém, protože kdyby dotyční řešili to, co mají, tedy změnu životního stylu, zejména potlačení stresu a zlepšení výživy, nemuseli by se potýkat s oslabenou erekcí, a ta by jim mohla vydržet až do velmi pokročilého věku. V současné době se problémy s erekcí zabývají mladí muži již v produktivním věku, což je doslova katastrofální situace.

Mnozí z nich také neví, že potíže s erekcí lze potlačit adaptogenními bylinkami, například Ženšenem či Kotvičníkem zemním, které zároveň upravují hormonální dysbalanci a navrací organismu původní schopnosti, ztracené nevhodnou stravou, stresem a obecně špatným životním stylem.