Čím začít plánování svatby?


Svatba je jedním z nejdůležitějších milníků v životě každého páru. Dříve bylo nemyslitelné že by spolu pár žil jen tak bez sezdání, ale dnešní doba je k tomuto tolerantnější a tak se s tímto soužitím setkáváme běžně. Nesezdaní lidé mají často i děti a tak nevidí důvod proč se vlastně brát. I přesto se ale každý rok uzavře mnoho manželství. Před vstupem do manželství je potřeba svatbu pečlivě připravit. Jen některé páry si nechávají pomáhat od svatební koordinátorky, protože chtějí mít všechno podle sebe. Zejména nevěsty přesně ví co by na svatbě chtěly, a podle toho k přípravám přistupují.

nevěsta a ženich

Jenže čím začít?
Naprostá většina nevěst se bude vdávat poprvé, a tak si chtějí svoje přípravy náležitě užít. Vybrat všechno od prstenů, přes šaty až po svatební místo je pro ně zážitek na celý život. Ženichové se do příprav většinou moc nehrnou a působí spíše jako někdo, kdo všechno odsouhlasí. Přece jen ženy tyto věci prožívají daleko více. Jako první je potřeba si vybrat svatební místo a datum svatby, protože právě od těchto věcí se odvíjí vše ostatní.
S přípravami začněte hned, protože budete mít větší šanci že získáte přesně to co chcete. Volné termíny se rychle plní.

svatební oznámení

Po výběru svatebního místa přichází na řadu výběr oznámení. Právě svatební oznámení bývá další položkou na svatebním seznamu, a to z prostého důvodu. Je potřeba dát vědět rodině a přátelům tuto radostnou událost. I v dnešní době se stále rozesílají poštou klasická oznámení, která lze doplnit pozvánkou ke svatebnímu stolu a nějakými informacemi ohledně vaší svatby. Oznámení může mít mnoho podob, a je z čeho vybírat.

Vede klasika
Naprostá většina svateb je v elegantním stylu, a v tomto stylu se prodává i nejvíc oznámení. Zkombinovat oznámení můžete i se jmenovkami nebo svatebním menu, vypadá to opravdu dobře a určitě s touto volbou nešlápnete vedle.