Bílé zuby? Ano!

Chcete mít hezký a hlavně zdravý úsměv?
Úsměv patří mezi naše nejpřirozenější projevy emocí. Smějeme se prakticky pokaždé, když máme příležitost. Jenže mnoho lidí se za svůj úsměv stydí, a raději zuby neukazují. Důvodem je to, že jejich chrup není v nejlepší kondici. Nezdravě vypadající zuby plné kazů a dalších onemocnění nevypadají hezky na fotce, natož v realitě. Abyste se už za svoje zuby stydět nemuseli, postarejte se o ně. Naše zubní klinika vám zuby vyléčí a dodá jim krásou zářivě bílou barvu. Dentální hygiena Praha na naší klinice https://www.fg.cz/cs/informace-o-webu se postará o to, aby byly vaše zuby zase hezké.

zubní ošetření

Všechno začíná správným čištěním
Každý kdo chce mít hezké zuby si musí zuby pravidelně a kvalitně čistit. I když si myslíte, že se o zuby staráte, dost možná to tak není. Základem všeho je pořízení kvalitního zubního kartáčku. Je na vás, zda dáte přednost manuálnímu nebo elektrickému kartáčku. Důležité je jak ho budete používat. U nás vám zuby vyčistí naše dentální hygienistka, která vám následně ukáže, jak zuby čistit. Následně vám vybere a doporučí i mezizubní kartáček. Právě to, že jej lidé nepoužívají, způsobuje mnoho kazů a zubních nemocí.

čištění zubů

Každý by měl absolvovat ošetření u dentální hygienistky
Doporučená frekvence ošetření na dentální hygieně je jednou za půl roku. Díky tomu se zbavíte pigmentových skvrn, které jsou způsobeny jídlem a pitím. Chcete-li si udržet zářivě bílé zuby, bude muset změnit i svoji životosprávu a možná zvážit i bělení.

Po ošetření u zubní hygienistky si můžete objednat prohlídku a ošetření u našich lékařů, kteří jsou zkušení a s vašimi zuby udělají zázraky. Nabízíme vám veškerá ošetření zubů. U nás získáte zpět zdravé zuby, které se nebudete stydět nikde ukazovat. Objednat se k nám můžete online přímo na našem webu, což vám usnadní plánování. Nebojte se za námi přijít, snažíme se, aby bylo ošetření co nejméně bolestivé.