Americkou hypotéku nejvíce oceníte v její nebankovní podobě

Velké výhody americké hypotéky jsou všeobecně známé. Lidé na ní oceňují především možnost získat peníze bez udání účelu, a to i v případě, že máte zájem o pořádnou hromadu peněz. Stačí, když se za svou schopnost splácet zaručíte nezbytnou nemovitostí a můžete se radovat ze splnění svých cílů.

peníze

Ano, je to tak snadné. Ovšem i zde si můžete vybrat. Americká hypotéka existuje jak v bankovní, tak v nebankovní verzi, a jisté je, že se tyto dva finanční produkty od sebe liší. Bankovní americká hypotéka vám může nabídnout především příznivé úrokové sazby. Zároveň lidé banky považují za určitou jistotu, oceňují jejich stabilitu a neobávají se podvodného chování. Klasické bankovní domy jsou totiž pod přísným dozorem České národní banky, a také všech zákonů.

To ovšem neznamená, že byste se měli obávat nebankovních společností. Na jednu stranu zde platí, že nebankovní společnosti nesvazují tak přísná pravidla, a proto zde můžete narazit na různé typy společností, na ty důvěryhodné, i na ty, které si vaši důvěru příliš nezaslouží. V každém případě je tak na místě pečlivý výběr. Nicméně právě díky větší volnosti nebankovních hypoték, na ně mohou dosáhnout i ti, kteří by za běžných podmínek s žádostí o půjčku v bance neuspěli.

euro

Americkou nebankovní hypotéku tak velice ocení všichni ti, kdo mají nějaký záznam v registru anebo nižší příjmy, protože v nebankovní společnosti nemusí hrát ani tyto komplikace příliš velkou roli. Pokud prokážete, že jsou vaše příjmy dostatečné ke splácení hypotéky, a zaručíte se za svůj úvěr potřebnou nemovitostí, tak můžete bezúčelovou půjčku získat i vy. A to nejen na splnění běžných cílů jako jsou rekonstrukce a stavby nemovitostí, nákup spotřebičů anebo třeba odjezd na dovolenou. Tuto půjčku můžete směle využít i ke splacení starých dluhů a k vyplacení exekutora.