Zdraví není zadarmo


Naše strava by měla být pestrá. Mělo by v ní být obsaženo všechno důležité pro to, aby naše tělo fungovalo správně a aby nám nehrozily žádné zdravotní problémy. Je těžké z potravin získat všechny vitamíny a živiny tak, aby pokryly celou potřebu. Je dávno dokázáno že některé potraviny jsou na živiny bohaté a některé jich naopak obsahují velice málo. Proto by měl náš jídelníček obsahovat všechny druhy zeleniny, které jsou bohaté na různé vitamíny. Dále by nám nemělo chybět ovoce, maso, ořechy a mléčné výrobky či kysané zelí.

zdravá strava

Kdo chce jíst skutečně zdravě, může si nechat vytvořit jídelníček na míru. Díky tomu bude mít nejen zdravý přísun kalorií které jeho tělo skutečně potřebuje k fungování a nebude přibírat, ale udrží si svou váhu. Jde především o jídlo které je nutričně vyvážené. Mnoho lidí si s ním neví rady, protože se nevyznají v nutričních hodnotách. A právě s tím vám může pomoct výživový poradce. Ze stravy nemáme šanci přijmout všechno co potřebujeme. Proto saháme k doplňkům stravy. Na trhu jich najdeme hodně, ale jen některé z nich jsou skutečně natolik kvalitní aby splňovaly co slibují. Ty levnější nemají obsahovat množství látky které slibují.

kolagen v prášku

Proto si dávejte při koupi doplňků pozor na to co kupujete. Jedním z doplňků stravy je kolagen. Je důležitý pro správné fungování našich kloubů a pro hezkou pokožku a vlasy. Jestli se rozhodnete brát kolagen, kupte si kolagen přírodní. Vyrábí se z mořských ryb a jeho účinky jsou vidět již po pár týdnech používání. Nejlepší je koupit si jej v podobě prášku. Jednoduše se smíchá s vodou a nápoj se pije většinou hned ráno. Množství kolagenu závisí na tom, kolik jej vaše tělo potřebuje. Berte kolagen který má svoje účinky podložené vědeckými studiemi. Orca collagen má svoje účinky doložené výzkumy, které si můžete přečíst přímo na webu.