Zahrajte si moderní hru v reálných kulisách

Nechcete prosedět celé dny pouze doma u počítače a rádi byste si občas zahráli i něco méně virtuálního? Laser game by vás nemělo rozhodně zklamat.

Zahrajte si moderní hru v reálných kulisách

Hraní na počítačích, případně na konzolích, není už dávno záležitostí pouze té nejmladší generace, ale tento druh zábavy je dnes běžný i pro velkou část třicátníků. Nejedná se samozřejmě o nic zlého. Naopak, některé herní tituly mohou člověka ještě navíc vzdělat, ale je pravda, že většina lidí chodí do virtuálního prostoru prostě střílet své nepřátele. Není pravda, že by to na většinu lidí mohlo mít nějaký neblahý vliv co se týče psychiky, ale co už pravdou je, že takto se dá docela snadno ztloustnout, a to díky nedostatku pohybu.

Aztec (1)

Proto byste si měli zajít občas jít zastřílet i ven. Samozřejmě, že to není nabádání ke konání těžké trestné činnosti, ale k návštěvě specializovaného centra, kde se během svého koníčku i docela zapotíte, což u počítače z logiky věci moc nejde. Vezměte s sebou své kamarády a zahrajte si lasergame lazerfunpraha.cz. Litovat nebudete určitě.

Nebolí to

Existuje samozřejmě celá řada obdobných her, třeba paintball. Ty jsou nastaveny na podobných pravidlech a v mnoha ohledech se tak prakticky od sebe neodlišují. I zde proti sobě obvykle stojí dvě stejně velké skupiny, které se mají za úkol většinou navzájem eliminovat. Laser game ale nabízí i jiné varianty hraní a záleží jen na vás, které dáte přednost. Navíc se v ní střílí pouze světelnými zaměřovači, které nejsou škodlivé a nemohou vám v žádném případě ublížit. Za to kulička plněná barvivem nejenže bolí, ale může člověka i nepěkně zranit.

lasergame_aztec01

Rezervace je jistota

Je pravdou, že tento druh zábavy je čím dál tím populárnější, což je na jednu stranu dobré, jelikož to znamená stavění dalších arén, a to nejen v hlavním městě. Na druhou stranu jsou ale takřka všechny zarezervované relativně dlouho dopředu. Problém je hlavně zachytit volné víkendové termíny, které bývají nabité. Jedinou možností je tak zajistit si termín předem. To platí nejen pro víkend, ale i pro běžným pracovní týden. Ovšem přes týden jsou termíny přeci jen o něco volnější.