Pouzdro na Xiaomi Redmi Note 7 vás může reprezentovat

Výhody knížkového pouzdra

Když si vyhledáte nejčastěji nabízené obaly na mobily v obchodní síti, zobrazí se vám silikonové „vaničky“, různé sportovní nástavce na ruce, kolem pasu, hrudníku či rámu jízdního kola a mezi nimi zaujímají svůj rozsáhlý prostor také pouzdra Xiaomi Redmi Note 7 Modnimobil.cz, připomínající svým tvarem malý papírový zápisník. Přezdívá se mu trefně „knížka“ nebo „flip“, přední strana se otevírá jako knižní desky a to je jeden z důvodů, proč se právě flip objevuje na předních pozicích zájmu mnoha lidí.

tenký telefon

Knižní vzhled – kniha je pro většinu lidí symbolem klidu a pohody, usednout s kávou a s čajem k oblíbenému titulu je osvědčeným oddychovým rituálem a takto zabalený telefon tyto situace úspěšně evokuje.

Přihrádky na papírky – papír a tužka při ruce se vždy hodí, nikdy totiž nemáte stoprocentní jistotu, že právě v okamžiku, kdy telefon potřebujete k zaznamenání nějakých informací, nevypoví službu. Uvnitř flipového pouzdra je několik přihrádek pro papírové záznamní bločky a tužka se dá k pouzdru také připnout.

mobil v ruce

Reprezentuje všude, kam s ním půjdete – mít telefon holý, přímo od výrobce, tak to budíte dojem, že jste buď nepořádní a nezáleží vám na ochraně a zabezpečení přístroje, anebo k vašim rukám natolik přirostl, že jej neopouštíte snad ani ve spánku. Pochopitelně žertujeme, ale stále mnoho lidí strká mobil přímo do kapsy, do kabelky, do batohu, zkrátka kamkoli, kde drobné prachové částice vykonají dílo zkázy. U flipového pouzdra to nehrozí, neboť je mobil chráněný ze všech stran, a navíc dobře vypadá, takže s ním můžete vyrazit kamkoli – na schůzku, do restaurace na večeři, na oslavu, do divadla. Výrobci pamatují i na více barevných možností a navíc jsou tato pouzdra velmi levná, takže není problém vzít si k různým příležitostem barvu takovou, která ladí s oblečením nebo s prostředím, kam směřujete.