Už žádné napadané listí, hmyz či tráva!

Dejte vale špíně a napadaným nečistotám ve vašem bazénu! Krycí plachty na bazény rozhodně v tomto ohledu plní svůj účel. Na každé zahradě, kde obyčejně tento modrý kolos máme, plný krásné a průzračné vody, se hodně často stává, že nám zde padá listí ze stromů, usazují se více nečistoty na dně bazénu a spoustu toho plave i na hladině. Tráva, malé mušky, komáři, chomáče prachu a pylu z okolí, všelijaká stébélka rostlin, broučci a mnoho dalšího. To je prostě hrůza, kterou jistě nechcete vícekrát zažívat.pool4

Jednoduché řešení

Zvolte krycí plachtu, kterou velice snadno a naprosto jednoduše natáhnete přes celý povrch vašeho bazénu a máte čistou a průzračnou vodu i nadále. Nemusíte pak dlouhé hodiny chodit se síťkou okolo a vybírat všechen ten binec. Ani nemusíte zapínat zbytečně vysavač a mořit se tak pracně se zbytky podobné špíny.

· Domácí bazény se bez malých pomocníků zřejmě neobejdou

Klady, které si užíváme díky domácímu produktu, musejí však vyvažovat. Můžeme se koupat kdykoliv v létě, neplatíme žádné vstupné a necestujeme dlouhé hodiny za vodním tokem, či za koupalištěm, které je nacpané až k prasknutí. Máme vodu pohodlně doma, kdykoliv si do ní můžeme vlézt a zaplavat si, ovšem jsou zde i protiklady, právě například tyto, tedy spadané nečistoty na naši hladinu a dno. Kvůli tomu se v domácích podmínkách bez různých pomocníků zřejmě neobejdeme. Je dobré pořídit si více věcí do vašich domácích podmínek, protože rozhodně nebudete litovat. Tito nenápadní pomocníčci vám v ledasčem pomohou.
· Díky eliminaci znečištění vody, utratíte méně finančních prostředků za chemii, kterou do vody dáváte. Takže se rozhodně vyplatí, alespoň v době, kdy se nekoupete, bazén rozhodně zakrývat.
· Další výhodou je zamezení ztráty vody, kvůli úniku z teplého slunečního záření. Zkrátka, aniž by se vám to zdálo na oko patrné, tak voda se vypařuje, proto je dobré pořídit si plachtu, která zamezí těmto ztrátám na objemu vaší vody. pool6