Famózní novorozenecké fotografie.

Čekáte narození svého miminka? Strašně se na ně těšíte, schválně jste si nenechali prozradit ani pohlaví děťátka, takže nevíte, jestli k vám přibude holčička, nebo chlapeček, ale je vám to srdečně jedno, toužíte jen po tom, aby mimčo bylo zdravé. S manželem tipujete, jestli bude blonďaté, nebo černovlasé po vás, nebo jestli třeba nebude prozatím úplně plešaté, jestli to bude kluk, nebo holka a jestli bude celé noci jen řvát anebo to bude miminko spinkací.

mimi

Pověře, že se dopředu nemá pořizovat výbavička nevěříte, protože vznikla v dobách, kdy novorozenecká úmrtnost byla opravdu vysoká a lidé tehdy byli silně pověrčiví, takže na miminko už čeká postýlka i kočárek a základní výbavička v neutrálních barvách. Prostě jak vy se těšíte, i miminko se už má na co těšit, ale nějak se mu na svět nechce. Každý den je pro vás náročnější, jste neohrabaná, máte křeče v lýtkách, nepřetržitě odskakujete na malou a ten obávaný porod už chcete mít také konečně za sebou. Ale nezapomněli jste skutečně na nic? Takové miminko je jedinečné, když se narodí a jeho vývoj je opravdu rychlý, bude se vám doslova měnit před očima.

mimi

Je třeba si uchovat napořád první momenty jeho života. Nejlépe se tento vzácný okamžik navždy ukryje do fotografie. Pokud byste chtěli své miminko vyfotit doma sami třeba mobilem, vězte, že se vám to prostě nepovede. Jemné novorozenecké rysy musí zachytit profesionální fotograf, běžný fotoaparát to prostě nedokáže, i kdybyste se snažili sebevíc. Můžete potom průběžně dokumentovat růst momentkami, ale ty první okamžiky po zrození nechte profesionálům ve svém oboru. Fotografie ze salónu newbort focení Ostrava, kde se na miminka specializují je doslova tím nejlepším řešením. Mají bohaté zkušenosti a dokážou opravdu vykouzlit famózní snímky jak vašeho miminka, tak celé vaší rodiny a tyto profesionální fotografie vás následně budou provázet celým životem.