Jak muži zvládají ženskou menstruaci?

Jsou muži, kteří nezvládají, když zrovna na jejich ženu přijdou její dny. Někteří muži období ženské periody nesou opravdu špatně a to hned z několika důvodů. Jedním z důvodů, proč muži tohle období u ženy nemají rádi, je to, že daná žena je na ně příliš náladová. Za něco takového ale ani sama žena nemůže. Jistě také není nadšená z toho, že se cítí podrážděně a že nemá z ničeho radost, kromě dobré čokolády.

žena a břicho

Dalším důvodem je i to, že více než polovina žen v období menstruace nestojí o pohlavní styk. Jsou muži, kteří jsou na sexu doslova závislí a vyžadují jej několikrát týdně. Pokud jej nemají, jsou velice náladoví. Není se čemu divit, že žena v období menstruace nestojí o sex a to zejména, pokud má menstruaci dost silnou. Někteří muži jsou schopni dané ženě navykládat, že jim to nevadí a že přeci kondom může pomoci. Něco takového, jako je pohlavní styk v době silné menstruace, rozhodně není vhodný a to už jen z hlediska pohodlí a také hygieny.

Pokud má žena periodu, je jasné, že nebude z ničeho nadšená a bude nejraději, pokud bude moct jen sedět nebo ležet a nic nedělat. Jsou ženy, které mají periodu opravdu velice silnou a jsou rády, pokud nemusejí v této době dělat nic náročného. Bohužel mnohdy tomu tak není a to i přesto, že by to bylo potřeba. Mnohé ženy se snaží zatnout zuby a nějakým způsobem těch pár dní přežít. Mnohdy ani nic jiného nezbývá.

žena a bříško

Jsou ženy, které nemají rády dobu, kdy mají své dny, protože jsou si vědomy toho, že nejsou příliš milé na své okolí a zejména na svého muže. Je to ale také dáno tím, že někteří muži mají své přihlouplé průpovídky, které ženu dokáží tak akorát vytočit a proto je vše tak, jak je.

Právě v období menstruace ženy je dobré komunikovat v dobré víře a zbytečně ženu neprovokovat, aby žena nebyla na muže protivná a on si nestěžoval, že se k němu žena nechová tak, jak se chová, když své dny nemá. Je potřeba se navzájem pochopit a to zejména v tomto období.